top of page
hakkimizda-bg.jpg

KURUMSAL

Biz Kimiz?

HANNDER çeşitli endüstriyel ürünler üreten, müşterilerine yüksek standartlarda hizmet ve ürün desteği sağlayan, teknolojik, paslanmaz çelik ürünler tasarımcısı ve üreticisidir. 33 yıllık geçmişi ile CEMSAN A.Ş. çatısı altında faaliyette bulunan HANNDER markası, endüstriyel sektörün ihtiyaç duyduğu paslanmaz ekipmanların tedarikçisidir.

 

HANNDER Son teknolojiye yatırım yaparak, sürekli yenilik ve Ar-Ge çalışmaları ile endüstriyel ürün gamına her geçen gün yeni ürünler ekleyerek, paslanmaz çelik ekipmanları konusunda önde gelen marka olma yolunda hızla ilerlemektedir. 

 

Müşterilerimizi her gün karşılaştıkları çeşitli zorlukları etkin bir şekilde ele alarak özel çözümler sunmakla kalmıyor, aynı zamanda gerekli kalite standartlarını karşılamalarına ve zaman-maliyet optimizasyonlarına katkıda bulunmalarına yardımcı oluyoruz. Bunu yapabiliyoruz çünkü müşterilerimizi, onların özel ihtiyaçlarını ve faaliyet gösterdikleri sektörleri gerçekten anlıyor ve çözüm sağlamak için tam destek veriyoruz. 

 

33 yıllık deneyimle her zaman endüstri trendlerine uygun küresel bir oyuncu olan CEMSAN markası altında üretimi gerçekleştirilen HANNDER markalı ürünler, yeni ürünleriyle sektörün kaliteli ve kurumsal markaya duyduğu ihtiyacı karşılıyor.

 

HANNDER Endüstriyel Çözümler

bottom of page